| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

10.3.2000 15:14:22 Milka, dcera necelé 4 týdny

Re: Porodnice Motol

Porodnice v Motole je podle mě dobrá a nebála bych se tam rodit podruhé (viz. můj příspěvek z konce února). Co se týká individuálních požadavků, tak to moc nevím, protože jsme žádné v zásadě neměli. Měla jsem otce u porodu, což je tam normální, částečné oholení a klystýr dělají automaticky, což mi taky vyhovovalo a jiná poloha než na zádech tam nejde. Doporučuji přečtení informací v seznamu porodnic. Přiložení dítěte k prsu hned po porodu se nás netýkalo, protože dcera se narodila o tři týdny dříve, takže ji hned odnesli ke zkontrolování. Na přednášce k porodu nám ale říkali, že si můžeme říct o dítě hned po narození ještě před umytím - prý to záleží jen na nás. Dceru mi nakonec přinesli hned po kontrole a očištění, pak nám ji nechali hodinu na sále, poté ji odvezli a za další hodinu mi ji přinesli na pokoj a už ji tam nechali. Přiložení tedy proběhlo cca za 2,5 hodiny po porodu.
Na závěr se připojuji k příspěvku o odd. rizikového těhotenství v Motole. Ležela jsem tam dva týdny a byli tam všichni skvělí - doktoři, sestry, zařízení, přístup k pacientkám atd.

hodně stěstí do dalších týdnů
Milka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Porodnice Motol Milka, dcera necelé 4 týdny 10.3.2000 15:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.