| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

25.3.2003 13:48:03 Klárinka

Re: Jej a Kláře

Petro my máme dvě holky. Ta starší se nám narodila v bříšku a letos jí bude patnáct./ Puberta - už aby byla za námi /. Ta mladší je narozená v srdíčku a je jí rok a půl. Přišla k nám na třech měsících, těsně před vánocemi.
Ta starší trpěla celé dětství tím, že nemá sourozence a mě je to líto, že to takhle bylo,já sama jsem ze tří dětí a neumím si představit,že bych sestry neměla. Tak nechceme, aby ta mladší vyrůstala sama a přáli bychom si ještě jedno děťátko. Volíme tu snažší cestu a tou je v našem případě další adopce, já už nemám síly na to, abych se bála o těhotenství a pak se zase dávala dohromady z toho, že potratím. Lékaři sice tvrdí, že už jsem v pořádku, ale mě to dvakrát stačilo a navíc si nemůžu dovolit své bolístky, když mám zodpovědnost za malou. Ta nás teď hodně potřebuje, na mě je hodně moc závislá a nechci aby se o ní musel starat někdo jiný. Máme sice obě babičky moc hodné, ale maminku a tatínka jí nikdo nevynahradí.
Podali jsem druhou žádost, teď jsme ve fázi psychotestů a uvidíme co bude dál. navíc je předpoklad,že by mohl být i biolog. sourozenec holčičky.
Přáli bychom si, aby k nám další děťátko přišlo během příštího roku, než budou malé tři a já bych zůstala rovnou doma na druhé mateřské.Jenže plány jsou jedna věc a realita druhá, tak to neřešíme a věříme, že to bude tak, jak to má být.

Petro zajímalo by mě - vědí ve škole, že je holčička adoptovaná?
Moc hezky jsi psala ten první příspěvek o sžívání se s malou, nejdříve mě to přišlo divné - teta na hlídání - ale když jsem nad tím přemýšlela, je to asi tak, že starší miminko už vnímá jinak než to úplně malé že?
Mám na mysli tu změnu prostředí, to že má kolem sebe zase úplně jiné tváře než ty, na které bylo zvyklé od malinka.
My jsme se s tímto u malé nemuseli srovnávat, ona byla 3měsíční a byla od prvního okamžiku lačná po každém dotyku, pořád nás musela mít na očích a dodnes má potíže spát jinde než s námi v posteli. Asi jsem si jí trochu rozmazlili....hlavně že je v pohodě a ono jí to závislačení na mamince jednou snad taky přejde.

Koukám že jsem se zase nějak roz.....!
Petro měj se fajn a těším se na další zkušenosti.
Pěkný den K.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Re: Jej a Kláře Klárinka 25.3.2003 13:48
*Danielko, Niki 25.3.2003 14:17

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.