| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Svatba

11.5.2001 14:49:43 Claudia

Svatba, koho pozvat?

Ahoj holky,
mám velký problém, který souvisí s mou blížící se svatbou. Naši jsou rozvedení a tatínek chce, abych pozvala i jeho nynější manželku. Mně by tam nevadila, je na mě vcelku příjemná, horší je to s mamkou. Ta by to asi "nepřežila". Tátova manželka totiž byla hlavní příčinou rozvodu mých rodičů. Já jsem byla 6-ti letá, ségra mimino. Je to už 19 let, mamka se s tátou baví normálně, ale "ji" nemůže přijít na jméno. Na jedné straně ji chápu, zůstala sama s 2 malými dětmi, na druhé straně je to už skoro 20 let. Navíc mamka nikoho (chlapa) nemá, tím je to pro ni horší. Letos prodělala velice vážnou nemoc. Nechci ublížit ani mamce, ani tátovi, chci je tam oba. Táta řekl, že když nepozvu jeho manželku, tak nepůjde na hostinu ani on.
Že si prý nebude na nic hrát a přetvařovat, když se jedná o stav všem známý a dlouhotrvající.
Holky poraďte, co mám dělat? Jak se zachovat? Díky moc za odpovedi. čau Claudia
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Svatba, koho pozvat? Claudia 11.5.2001 14:49
*Re: Svatba, koho pozvat? sally 11.5.2001 19:28
*Re: Svatba, koho pozvat? Nicol 14.5.2001 8:45
**Re: Svatba, koho pozvat? Claudia 14.5.2001 11:30
***Re: Svatba, koho pozvat? Nicol 14.5.2001 11:43
***Re: Svatba, koho pozvat? Lucie 16.5.2001 13:6
****Re: Svatba, koho pozvat? Claudia 18.5.2001 9:8
*****Re: Svatba, koho pozvat? - Ten... Dana, dvojčata 18.5.2001 21:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.