| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

24.3.2003 10:18:25 Daniela Lukášek

Re: Ahoj kočíny!!!!!!

Ahoj Kaťásku!
Zdravím Tebe i ostatní.
Co se týče DD, ráda bych, aby získal status "rehabilitační stacionář", protože se chci zaměřit na děti typu Lukášek, ležící ,s mizivou šancí na zlepšení celkového stavu. U těchto dětí je nejdůležitější rehabilitace , aby se zdr. stav ještě víc nezhoršoval. Příklad-Luky byl teď měsíc nemocný, nemohli jsme cvičit Vojtovku a 6-ti měsíční práce pryč + zhoršení co se týče atrofie v předloktí/nenatáhne úplně ruku/.....
V pátek tu byl zástupce z bytového úseku Magistrátu, byl to příjemný a vstřícný pán, vypadá to, že by nám ty prostory mohli schválit.
Otázkou zůstává, zda magistrát, jako vlastník domu nás bude chtít finančně zastřešit. Pokud ano, z rozpočtu by nám docházelo cca 60-70% na náklady. Zbytek budeme shánět my -oslovovat nadace, granty, veřejnost. Tu jsem zatím oslovili přes pražské noviny Prahy 12,11,4. Teď 8.4. nebo 15.4. vyjde o nás článek v RINGU ,dostaneme prostor na prvních třech stranách. Je to o našem příběhu a zároveň se tam navazuje na DD a rehabilitaci, o kterou ,zde usiluji a nazávěr je přidána žádost o pomoc pro veřejnost-tak uvidíme. No 3.4. mám schůzku s ostatními maminkami/kapacita centra by měla být 12 dětí/, už je nás devět. Redaktorka z RINGU také přijde a připravil by se další díl na pomoc centru.
Jinak očekávám, že mě osloví i další periodika, ví o nás i na PRIMĚ, zatím je to otevřené. No a že nás natáčela maďarská TV, tak o tom myslím víte.
Každopádně teď je to spíš ve fázi čekání, jak se vyjádří magistrát.
TeĎ mi volali z rozhlasu REGINA, že přijedeou za chvíli. Jěště se ozvu!
PS:nekoukejte na chyby-nekontrolovala jsem to dík.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahoj kočíny!!!!!! Daniela Lukášek 23.3.2003 23:15
*Re: Ahoj kočíny!!!!!! Kaťas & 2 kluci 24.3.2003 8:3
**Re: Ahoj kočíny!!!!!! Daniela Lukášek 24.3.2003 10:18
***Re: Ahoj kočíny!!!!!! Hanína 24.3.2003 11:57
****Haníno, Hanka 24.3.2003 12:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.