| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Babičky a dědové

9.5.2001 18:51:16 Mirka, syn - 10 let

Re: Babicka

Milá paní Dášo,
já jsem vyrostla z větší části u babičky - i když jen o prázdninách, víkendech a asi dva roky jako malá. Dodnes na ni vzpomínám s láskou, a vím, že i všichni, kdo ji znali - byla to moc vzácná paní. O to víc mě bolelo, když jsem četla Váš dopis. Nikdo nemá právo jiným zasahovat do života, ani jim přikazovat, co mají dělat. Máte dvě děti, tři vnuky - všichni mají nárok na totéž. Jestli to Vaše dcera nechápe, řekněte jí to - otevřeně. Asi to bude bolet, ale lépe se ozvat, než o tom dlouze přemýšlet. Stejně to časem nevydržíte. A ještě něco - Váš syn je taky určitě zaměstnaný a má jiné starosti a pokud mladé manželství nemá na pravidelnou péči o nemocného člena rodiny, nemůže to řešit na Váš úkor - Vy jste si zeťovu maminku nebrala. Zní to ošklivě, ale když teď budete dělat věci za dceru, kdo se bude starat o Vás? Dcera určitě ne....Držím palce.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Babicka Dasa Saskova, dve dospele deti, tri vnoucata 9.5.2001 8:15
*Re: Babicka Jana 9.5.2001 13:27
*Re: Babicka Zuzana,32 let,syn 8 let 9.5.2001 13:59
*Re: Babicka Jarka, dvě dcery 9.5.2001 14:41
**Re: Babicka Dagmar,dve deti 28.6.2002 21:55
*Re: Babicka Mirka, syn - 10 let 9.5.2001 18:51
*Re: Babicka Daniela 14.5.2002 20:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.