| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Babičky a dědové

9.5.2001 13:59:39 Zuzana,32 let,syn 8 let

Re: Babicka

Milá pani Dášo,
jistěže máte právo na svůj život.Neučinila jste snad dost pro svoji dceru i syna?Vychovala jste je určitě nejlíp jak jste mohla a pustila do života.Myslím si,že vaše dcera nemá právo žádat po vás zdůvodnění proč jste tehdy a tehdy nemohla přijít k dětem!Co by dělala,kdyby bydlela třeba 600km od vás(jako třeba já) a vy by jste nemohla přijít kdy si ona vzpomene?!To by mně teda zajímalo jak by si poradila.Řekla bych,že je docela pěknej sobec,když vás takhle zneužívá.Ježiš,co já bych za to dala,kdybych mohla zavolat mámě nebo tchýni(ta je pro změnu jen 250km od nás)aby přišli pohlídat syna,že chceme do kina.Měla by být ráda,že jste ochotna jí takhle pomáhat.A že chodíte k synovi?Vždyť je to stejně tak vaše dítě jako ona,tak proč by jste k němu neměla chodit?Měla by jste své dceři rezolutně,ale slušně říct,že je pouze vaše věc ke komu půjdete na návštěvu a komu pohlídáte dítě.Že máte taky svoje záliby a své známé. Že pokud se vdala a chtěla rodinu,tak to znamená,že se o děti taky musí postarat,ona je jejich matka.Vy jste pouze babička.Hlavně se jí nesmíte bát.Takže hodně odvahy.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Babicka Dasa Saskova, dve dospele deti, tri vnoucata 9.5.2001 8:15
*Re: Babicka Jana 9.5.2001 13:27
*Re: Babicka Zuzana,32 let,syn 8 let 9.5.2001 13:59
*Re: Babicka Jarka, dvě dcery 9.5.2001 14:41
**Re: Babicka Dagmar,dve deti 28.6.2002 21:55
*Re: Babicka Mirka, syn - 10 let 9.5.2001 18:51
*Re: Babicka Daniela 14.5.2002 20:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.