| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Otec u porodu

22.3.2003 20:45:53 Sylva

Manžel, partner u porodu...ano!!

Myslím si, že to stojí za to, aby chlap viděl, co to je přivést na svět nový život.
V r.1991 se nám narodil první syn.Mě bylo 20 a manželovi 22.Tenkrát jsem o něčem takovém nechtěla ani slyšet a on zastával velice negativní postoj.
Dnes jsem ve 24.týdnu , manžel i já to prožíváme úplně jinak, na miminko se velice těšíme a manžel mě velice mile překvapil větou:,,A nebude Ti vadit, když s Tebou budu u porodu???"...no to mi určitě vadit nebude.
Myslím, že jsme spolu zažili, prožili a přetrpěli spoustu dobrých a špatných chvil, že i po 13.letech manželství se vzájemně sexuálně i jinak přitahujeme a že to vše nemůže zkazit jedna přítomnost u porodu.Vztah je o něčem jiném, než o pohledu muže na svoji rodící ženu....a tak si myslím, že nebudu riskovat svoji sexuální přitažlivost pro svého manžela a u porodu ho chtít budu .
Nemusíte se mnou souhlasit, ale je to můj názor.
Šťastné a lehké porody Vám všem přeje Sylva
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Mohu jen doporučit... Kyti a 3 poupátka 13.12.2002 18:38
*Re: Mohu jen doporučit... Dina 21.2.2003 8:17
**Manžel, partner u porodu...ano!! Sylva 22.3.2003 20:45
***Tatínek u porodu Beruška,Deniska* 19.3.2003 27.4.2003 14:38

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.