| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské oblečení

22.3.2003 20:17:52 Sylva-Brno

Ahoj holky těhulky!

...musím se taky přidat do diskuze.Můj syn se narodil v r.1991.Hrůza, co se týkalo těhot.oblečení.Když si na to vzpomenu....mám husí kůži.Ale teď, když čekám druhé, si to pěkně užívám.Normálně mám vel.tak 44-46, jak co.Myslela jsem, že na sebe nic neseženu, ale byla jsem mile překvapená.Aspoň tady v Brně si nestěžuji.V jednom obchodě jsem pořídila skvělé plavky a prádlo(pro Brňandy ul.Orlí, suterén obch.domu Galerie),jinde halenku a elast.kalhoty na cvičení(Dům pánů z Lipé na nám.Svobody, 1.patro)a velice příjemě mě překvapilo CaA.Není to 1000modelů,ale dá se vybrat.Hlavně ty již zmiňované kalhoty s bavlněnou vsuvkou na bříšku.Roste s bříškem, je pohodlná, uvnitř je guma, která se dle potřeby vysouvá, má dírky a zapne se na boku na knoflík.A hlavně,vše je moderní, pěkné barvy, příjemné materiály.Oblečení má šmrnc!Vím, že některé nemusí souhlasit,někomu opravdu stačí lacláče a šaty typu pytel,ale já i jako těhotná chci vypadat pěkně.A dá se to.K tomu samozřejmě nezapomínat na upravené vlasy, jemný make-up, vhodné doplňky, pohodlné boty.....já to vidím takto, takto si to užívám, nemusíte se mnou souhlasit.
Ale i tak, hlavní je, aby miminko bylo zdravé...a porod co nejlepší!!!!Hodně štěstí

Sylva

PS:Sylvo z Německa.....kde v Německu jsi??Čeká mě stěhování do Drážďan a sháním někoho ,kdo tam žije nebo má na někoho tam kontakt.Když tak mi napiš na můj meil v záhlaví.Díky a pa.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Lacláče Léňa, Janýsek *21.4.03 7.1.2003 17:17
*Re: Lacláče Zuzana 8.1.2003 15:30
**Re: Lacláče Jana Z. 8.1.2003 16:57
***Re: Lacláče Gabulina,Eliska a Alenka 8.1.2003 17:15
****Re: Lacláče Jana Z. 8.1.2003 17:21
***Re: Lacláče a kalhoty s vsitou kap... Káně 9.1.2003 9:53
****Re: Lacláče a kalhoty s vsitou k... Sylva - Bára, Klára a Tobiáš 6.3.2003 22:58
*****Re: Lacláče a kalhoty s vsitou... Lucie, 33 7.3.2003 15:12
***** Re: Lacláče a kalhoty s vsito... Hanka 29, 8 mesic 13.3.2003 11:35
******Ahoj holky těhulky! Sylva-Brno 22.3.2003 20:17
*******Novy tehot.obchod v Praze,... Hanka, 34.tyden 16.4.2003 18:19

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.