| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky jednorázové

6.5.2001 22:09:07 Katka, kluci 4 a 1,5 roku

Re: hruza z pampers , ano-ne ?

Ahoj tady taky Katka.
Nic podobného jsem nikdy neslyšela, ani mi to nepřipadá logické. Papírové pemprsky (omlouvám se předem za počešťělé výrazy plenek) jsou podle mých zkušeností opravdu vzdušné a dítě se v nich nezapaří. Pokud měli moji kluci zapařené nebo zarudlé prdelky, pak jedině z látkových plen. U druhého syna jsem přešla na jednorázové plenky už po šestinedělí - když měl vpořádku kyčle. A co se týče kvality, vyzkoušela jsem u prvního syna několik značek - boby, fixísky, hagísky i nějaké méně známé značky, ale nikdy se neosvědčily
lépe než právě PEMPRKSY. Proč jim neudělat reklamu, když si to zaslouží. Vím o čem mluvím, 4 roky zkušeností, pokusů a omylů mě jednoznačně dovedly k pemprskám.
"Začínajícím" maminkám vřele doporučuji neriskovat s neznačkovými plenkami, Fixísky jsou také dobré, ale určitě sají méně. Na noc jedině Pemprsky a to i pro malá miminečka.
Přidám ještě jednu zkušenost. Druhého syna zkouším učit "bez" a proto jsem koupila zvykací kalkotky Fixísky - jsou to takové papírové slipy uvnitř s plenkou. Vypadají perfektně, sedí dobře, nepadají, ale moc nesají - a jsme zase u Pemprsek, ale tato firma - pokud vím - zvykací kalkotky nevyrábí.
Nebojte se Pemprsek, i cenově vycházejí ve velkém balení nejlépe.
Opatrujte se
Katka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
hruza z pampers , ano-ne ? kaca sazam 1.2.2001 6:46
*Re: hruza z pampers , ano-ne ? Jana, syn 2 roky 2.3.2001 21:10
*Re: hruza z pampers , ano-ne ? Katka, kluci 4 a 1,5 roku 6.5.2001 22:9
**Re: hruza z pampers , ano-ne ? Renata, 14 měsíční dcera 25.6.2001 22:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.