| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

5.5.2001 17:30:12 Jana 27, Jakub 12měs.

Re: Drobný dovětek, hlavně o demagogii...

Ahoj Michale,

zdá se mi, že veškerá debata se Zdeňkou Rybovou je zahozený čas. Neboť když už člověk konečně zformuje svůj příspěvek tak, že už na něm nelze najít nic k napadnutí, Zdeňka prostě neodpoví a začne ji zajímat zcela jiné téma, jako bychom přestali existovat. A přesto s ní diskutujeme...

Musela jsem se smát, když jsem četla, jak Tě nabádá k "příkladu a ukázce citace některé z jejích demaogií" a fanatizování. Totiž, právě příklady a citace demagogie a fanatismu z jejích příspěvků byly jedním z témat, na která mi neodpověděla. Jako bych četla mou diskusi s ní před dvěma měsíci. A stejně tak odpověď pouze na jednu větu z celého Tvého příspěvku, vytrženou z kontextu - to znám velmi dobře.

Tak si myslím - aby byla Zdeňka spokojena s formou Tvého vyjadřování a začala se konečně soustředit na jádro problému, asi bys měl mít po ruce nejen její Slovník cizích slov, ale i Všeobecnou encyklopedii, Ottův naučný slovník a Slovník synonym - pro jistotu ve všech vydáních, která kdy byla publikována... A zvlášť doporučuju nemít vlastní názor, a když už, vyjadřovat se citáty slavných a uznávaných osobností (ty jsou méně napadnutelné než Tvé vlastní). A kdybys zorvna žádný nenašel, odpověz jejím argumentem: "Protože je to pravda."
Neoslovuj ji ani jinak nenaznačuj, že odpovídáš jí, nejlepší je odpovídat neadresně, jakoby k publiku. Na závěr se omluv za svou otevřenost a blahosklonně dodej, že respektuješ všechny - i podivné - názory.

Přeji Ti víc odpovědí, než se jich dostalo mně :)))

Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Drobný dovětek, hlavně o demagogii... Michal 30.4.2001 11:36
*Re: Drobný dovětek, hlavně o demagogii... Zdeňka Rybová 30.4.2001 12:57
**Re: Drobný dovětek, hlavně o demagog... Michal 30.4.2001 14:18
***Re: Drobný dovětek, hlavně o demag... Zdeňka Rybová 30.4.2001 18:25
****Re: Drobný dovětek, hlavně o dem... Michal 2.5.2001 8:55
*****Re: Drobný dovětek, hlavně o d... Jana 27, Jakub 12měs. 5.5.2001 17:30
*****jo :) Sharon 2.6.2001 2:43
*****Re: Drobný dovětek, hlavně o d... Iva (bezdetna) 19.6.2001 7:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.