| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kdy mít děti

4.5.2001 23:14:13 Líla

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci - kde je ta zlatá střední cesta?

Já jsem "dostala" bratra když mi bylo čtyři a půl a dobře si pamatuji, jak děsně jsem žárlila. Myslím, že to byl věk, když už jsem po sourozenci skoro přestala toužit /všichni vrstevníci sourozence dávno měli a já jsem přirozeně chtěla také/ a naopak si zvykla na to, že rodiče patří jenom mě, měla jsem už vydobytou určitou pozici, kterou jsem nerada opouštěla. Také jsem si s ním chtěla víc hrát, ale ten rozdíl byl tak velký, že jsme se nemohli stát víceméně rovnocennými partnery ve hře.
Proto jsem se rozhodla mezi svými dětmi volit menší věkový rozdíl a myslím, že jsem volila dobře. Když se narodilo druhé dítě byly dceři dva roky a dva měsíce a byla to úplná pohoda. Hodně to sice bylo dané tím, že jsme měli celkově pohodu a i s manželem spoustu času, takže jsme si mohli dovolit např. takový luxus jako nechat dceru přebalovat novorozence na podložce na zemi, klečet u ní a jakoby jí pomáhat a celou dobu jí hladit a chválit. Celá akce většinou trvala 20 minut, ale bylo to báječné a obě děti byly nadšené.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Věkový rozdíl mezi sourozenci - kde je t... Marcela 2.5.2001 15:21
*Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci - kd... Jarka dvě děti 2.5.2001 16:29
*Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci - kd... Líla 4.5.2001 23:14
**Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci - ... Magda, 2 děti 5.5.2001 22:29
*Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci - kd... Martina, 25 17.5.2001 18:37

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.