| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

4.5.2001 21:50:06 Pavlína, Ondra 5 měsíců

Re:re:re:re:re:re:re:re:re:re:re:Nebojte se Apolináře - stále stejná rutina

Ahoj Darjo,
taky jsem rodila syna císařem (v noci). Nožičky mu bohužel držela šňůra a tak nesestupoval, na sále mi dali epidurál, který mi nezabral a tak mi dali celkovou narkózu. Manžel čekal na chodbě, malého choval jako první. U nás v nemocnici tě i po císaři odvezou na normální šestinedělí, já byla hodně dezorientovaná a mimo. Malýho mi přinesli jenom na chvilku na přiložení a pak až druhý den ráno. Do plné péče jsem ho dostala až v pondělí. Vzhledem k tomu, že mi bylo hodně špatně vůbec mi nevadilo, že ho nemám hned u sebe. Myslím si, že když se matka nedokáže postarat sama o sebe, tak se nemůže starat o miminko. A tak je určitě lepší, když sestřičky nosí miminko jenom na kojení do té doby než se maminka dá dohromady.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re:re:re:re:re:re:re:re:re:re:re:Nebojte... Pavlína, Ondra 5 měsíců 4.5.2001 21:50

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.