| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

21.3.2003 8:06:21 Stáňa *

Re: :o)))))))

Ahoj holky,
ráda bych jen přidala něco o životě na vesnici. Já jsem původně z docela velký vesnice blízko města, kde je školka, škola, tři doktoři.
Pak jsem se ale před deseti lety přestěhovala za manželem do jiné vesnice, do domu jeho rodičů.
Slovo vesnice je trochu nadnesený, protože bydlíme v podstatě mezi dvěma a do každé to máme asi tak dva kilometry. Okolo nás je pár domů, kde ale bydlí převáždně důchodci a chataři. Malé děti tu nejsou žádné.Když pominu to, že tady nejezdí nic a na vlak je to asi 1,5 km, tak nejvíc mě štve, že tu nejsou žádné malé děti, se kterými by si prcek mohl hrát. Nikoho v těch vesnicích neznáme, protože ani jeden odtud nepochází amaželovi rodiče jsou z města. Takže prcek je pořád sám jen s dospělými. Už jsme si s manželem kolikrát říkali, že bychom se snad přestěhovali i do paneláku, ale máme vlčáka a ten by v nějakém bytě trpěl. Navíc manželovým rodičům je sedmdesát a on by neměl srdce se odstěhovat. Jinak na zahradě máme spoustu kytek, bylinek a i hodně zeleniny. Takže přesně to, co Ivule nesnáší. Odpoledne z práce hned na zahradu. Ale já to mám ráda, protože vidím, jak mi pod rukama všechno roste. A už se nemůžu dočkat až o víkednu vyrazíme do Baumaxu. Taky máme králíky a slepice.
Blbý je hlavně to, že doktor je 10 km daleko, kino 15. jakékoli kroužky taky. Takže všude jen autem. Ale tím, že prcek půjde v září do jedné z těch vesnic do školy, tak doufám, že tam najde pár kamarádů a prostě ho k nim třeba budeme odpoledne vozit nebo oni budou chodit k nám.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
:o))))))) Ivule+Hony 21.3.2003 7:2
*Re: :o))))))) Ivule+Hony 21.3.2003 7:6
**Re: :o))))))) Stáňa * 21.3.2003 8:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.