| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

3.5.2001 15:11:39 Monika, bez deti

Zkusenosti z TT

Uz pul roku se s pritelem pokousime o miminko. Kazda ma perioda je delsi, takze vypocet plodnych dnu je skoro nemozny. Krome toho mi minuly mesic vysel pozitivni TT (2x), ale pak jsem dostala mesicky. Byla jsem pro jistotu u gynekologa, pricin pry muze byt mnoho a je lepe pry z TT radeji nespechat. Ja osobne si myslim, ze mozna neco nebylo v poradku a byl to jakysi minipotrat (predtim mi asi tyden bylo kazde rano dost zle). Vcera jsem znovu nevydrzela a test udelala a je pozitivni. Nejhorsi na tom je, ze se zatim "bojim" radovat, aby mi to pak zase nebylo lito. Jsem momentalne v zahranici, k doktorovi se dostanu myslim nejdrive za tyden ale strasne rada bych chtela vedet jakou mam sanci. Ma nekdo podobne zkusenosti jako ja, tzn. pozitivni test a pak nic?

Predem diky za odpovedi.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Zkusenosti z TT Monika, bez deti 3.5.2001 15:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.