| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Sex

20.3.2003 11:33:03 mužský pohled

Re: Jak casto ........?

No já mám stejný problém na opačné straně... Vzrušit mě kdykoli není problém ale nikdo o to nestojí, tak jednou za...pár let. Takže to jde vždy odemne. Tam se učím chápat ženský pohled na sexualitu a dá to docela práci. Prostě když je dívka vášnivá a muž "normální" je to prima. Ale asi ne zrovna častý případ. A ptá se vás partner na počátku vztahu, jak často to budete chtít? No asi ne, že. Ale ta rána pak... Jo, jo musí se to rozumně řešit.

Jinak k vyšší chuti ráno. Je prokázáno, že je po ránu v krvi vyšší hladina hormonů, které příznivě ovlivňují chuť. Tak toho využijte. Já mám prakticky každé ráno chuť (je mi těsně pod 30) i viditelně... Ale to se nesmí do práce, nesmí být probdělá noc...Večer jsou nepříznivé biologické okolnosti, ale je na to čas... Tak si vyberte! Dovolená, volno, sluníčko... pak jo... To je prima.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Jak casto ........? Petra 18.3.2003 14:18
*Re: Jak casto ........? Alena2 18.3.2003 14:29
**Re: Jak casto ........? Petra 18.3.2003 15:17
***Re: Jak casto ........? Jana 19.3.2003 14:40
*Re: Jak casto ........? Mája 19.3.2003 18:57
**Re: Jak casto ........? mužský pohled 20.3.2003 11:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.