| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bydlení

20.3.2003 9:12:51 Lucajda, Vojta a Petruška

Re: Ahoj tak jsem tu

Jerseyky jsou nádherný krávy. Známí ji mají a nevědí co s mlíkem. O krávě jsem taky přemýšlela, ale spíš si časem pořídím toho hucula :).
Kurník pro slípky budeme taky stavět a to řádně bytelnej, protože tu bydlí snad všechny kunovitý, co jich je (kuny, tchoři, lasičky, hranostajové) a to většina z nich u nás na seníku :(. Zamýšlím je vypudit fretkou, kterou budeme mít ve voliéře na dvoře. Už jsme ji jednou měli (bohužel měla epilepsii, neléčitelnou, a museli jsme ji nechat utratit.
Co budete mít za slepice? Mě se líbí takový ty kropenatý, ale nevím, co je to zač :).
Jo a i když kozy nemusíš, nemohla bys mi poradit nějaký plemeno, který se u nás chová, ale není běžný, dojí a je žádaný? Kvůli těm kůzlatům, potřebovala bych, aby se udal do chovu i kozlík...jsem ochotná si kvůli tomu koupit i vlastního chovnýho kozla :).
uff!
Lucajda
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahoj tak jsem tu If & 3♥ 19.3.2003 14:14
*Re: Ahoj tak jsem tu Lucajda, Vojta a Petruška 19.3.2003 20:21
**Re: Ahoj tak jsem tu If & 3♥ 20.3.2003 8:50
***Re: Ahoj tak jsem tu Lucajda, Vojta a Petruška 20.3.2003 9:12
****Re: Ahoj tak jsem tu If & 3♥ 20.3.2003 9:34

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.