| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

19.3.2003 22:54:06 Klárinka

Re: Ahoj bílé, žluté černé

Ahoj holky, všechny Vás zdravím. Pár dní jsem tu nebyla, nějak po večerech nestíhám a navíc se o mě pokoušelo nějaké to nachlazení - zahnala jsem ho Coldrexem!
Díky za zajímavé příspěvky k adopcím dětí jiné pleti.

Katásku - moc ti fandím a přeji hodně štěstí, ať vám všechno vyjde tak, jak jste si naplánovali.

Dášo my letos na dovolenou s FOD nejedeme ale určitě se chceme podívat setkání ke dni dětí, 25. května na zámku v Hořovicích u Berouna.
Pokud by jsi tam s dětmi jela, moc ráda vás poznám.
Stále se chystám napsat ti e-mailík a požádat o rady a zkušenosti, doufám že tento víkend už to půjde.

K tématu naši mužský: no, když si přečtu to co napsala Simča tak je to přesně ono.Ten můj manžel má jen ještě něco navíc: občas je to pěkný beran beranovič! A nákupy? Tak ty má z naší rodiny nejraději naše malá holčička, ta má přímo oblibu ve zkoušení parády. Máme tu prima sekáč s dětským oblečením z Holandska, supr modely za pár kaček.

Simčo, sice už máte vymalováno, ale třeba pro příště, na tonování nátěrů je lepší Hetline než ten Primalex. Alespoň nám se tedy osvědčil.

Ivule užij si dovču, ať máš pěkné sluníčkové počasí!

Holky mějte se všechny moc fajn, já musím jít ležet, ten můj malej závisláček nespí a volá mama - mama...manžel ráno v pět vstává tak aby se trochu vyspal. Někdy je to náročný, má teď to období že chce jen maminku/myslím tím malou, ne manžela/, taky se začíná pěkně vztekat, dvakrát se mi už stalo, že si lehla vzteky na zem. Je to naše malá vzteklinka.

Dobrou noc
K.

Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Ahoj bílé, žluté černé Klárinka 19.3.2003 22:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.