| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

2.5.2001 13:46:09 Jitka 31, bezdětná

Rýma nebo alergie?

Po dlouhé době si píšu o radu na tyhle bezva stránky. Protože v této
rubrice se řeší problémy těhulek, chtěla bych se také připojit. Jsem pravděpodobně v 5.týdnu těhotenství - doposud nepotvrzeném lékařkou, ale dle těh. testů, Bazální teploty a i jiných příznaků to tak je. Mám ale problém. Minulý týden jsem chytla rýmu. Nevím jestli je to alergie na pyl, viroza nebo jen obyčejná rýma. Teplotu nemám, hlava mi nebolí, v krku také ne. Žádné léky neberu. Máte některá z vás s tímto zkušenosti? Hodně se bojím, protože minulé těhotenství skončilo zamlklým potratem. Také jsem tehdy měla nějakou virozu, ale jestli ona byla toho příčinou se nezkoumalo. Až po šestinedělí mi dělali nějaké náběry na různé viry a vše dopadlo tehdy dobře. Moc děkuji za jakékoliv reakce.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Rýma nebo alergie? Jitka 31, bezdětná 2.5.2001 13:46
*Re: Rýma nebo alergie? Romana, Lucinka 7 měsíců 2.5.2001 20:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.