| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

19.3.2003 21:36:52 Daniela Lukášek

Ahoj bílé, žluté černé....

Ahoj holčiny,
mám tu mamku/poprvé na víc dní/, tak toho využívám a lítám všude možně-lékaři, úřady....
Ta debata tu nemá chybu.
Co se týká černoušků-jsou to krásní lidé, k nám do domu chodí paní s čern.holčičkou-je tak milá!
Kamarádka bydlí v Brandýse a sousedi jsou běloch+černoška, mají syna a je bílý. Prý se stává, že si může jednou najít bílou dívku a budou mít černé dítě. Jeho rodiče se odstěhovali z Prahy kvůli rasistickým útokům na ženu.
Z Teplý, odkud pocházím byl před lety poprask, kdy se narodil v bílé rodině černoušek a málem došlo k rozvodu, nakonec matka jednoho z nich přiznala, že byla kdysi nevěrná a pak otěhotněla a manžel nic netušil.....
Zítra večer jdu na hypnózu a chtěla bych se dostat do minulých životů. Dostala jsem kontakt z REGENERACE, mělo by to přinejmenším uvolnit a v nejlepším případě pochopit a smířit se s osudem.
Tak když Vás to bude zajímat ,tak Vám pak napíšu. A nezapoměla jsem ani na Tebe Ivule!
Mějte se moc hezky!
Ahoj Daniela
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahoj bílé, žluté černé.... Daniela Lukášek 19.3.2003 21:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.