| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Sex

19.3.2003 18:57:10 Mája

Re: Jak casto ........?

Ahoj Petro,

Musím ti přiznat, že já mám nachlup stejný problém.
Taky nevím jak si s tím poradit. Měla jsem předtím vztah kde nebyl v sexu problém ale šťastná jsem nebyla. A když jsem se zamilovala, tak nám to zase neklape v posteli. Snažila jsem se to s ním probrat a on říkal, že se musím víc snažit. Jenže mezi námi ženami, nemělo by to být naopak??? Víš, je mi 24 let a jemu 28. Je můj druhý sexuální partner a já si říkám jak to bude za pár let, když teď jsme spolu rok. Chce semnou založit rodinu a já právě z tohodle důvodu nevím, jestli mám tak závažný krok udělat. Je strašně zdrženlivý a mě to někdy dost štve, protože já jsem dost vášnivá. Ale když jsem nad tím tak přemýšlela došlo mi, že takový ty flegmatický chlapy jsou prostě v sexu zdrženlivější. Pak to chce asi vážně přijít na to jak si to zařídit aby nám to vyhovovalo. Já třeba už vím, že je daleko aktivnější ráno než večer. Jinak ti asi moc neporadím ale doufám, že to obě nějak pozitivně vyřešíme.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Jak casto ........? Petra 18.3.2003 14:18
*Re: Jak casto ........? Alena2 18.3.2003 14:29
**Re: Jak casto ........? Petra 18.3.2003 15:17
***Re: Jak casto ........? Jana 19.3.2003 14:40
*Re: Jak casto ........? Mája 19.3.2003 18:57
**Re: Jak casto ........? mužský pohled 20.3.2003 11:33

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.