| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: Dr.Sága

Ahoj Tomáši.Teď jsem náhodou po dlouhé době zabrousila na tyto stránky a když jsem si přečetla jméno mého oblíbence z Podolí,tak mě to nedalo a reaguji.Již jsem to v této rubrice psala jako varování ale je to dávno.Já rodila před dvěma roky ale mé setkání s tímto hned tak nezapomenu.Před termínem jsem absolvovala prohlídku a vyšetřoval mě mudr.Sága.Vyšetření mě po těch dlouhých měsícíchpoprve bolelo a po něm jsem zjistila,že krvácím.Naštěstí jsem se doma dala do pořádku a nic se nestalo.Jen si vzpomínám,že jsem se modlila,abych tohoto lékaře nechytla k porodu.K mému velikému štěstí jsem rodila s již zmiňovaným panem doktorem Velebným,nezapomenu na lidský přístup,který tento porodník má.Ale aby má klika nebyla tak veliká,tak po porodu se mě stalo,že jsem měla veliké poporodní bolesti.Při vizitě mě bylo mudr.Ságem naordinováno cosi v injekční podobě.Vždycky jsem byla pokorná zvláště v nemocnici.Tentokrát jsem však udělala vyjímku a když mě sestřička píchla injekci a mě se udělalo zle,věděla jsem,že se ozvu.Když přišla sestra,tak jsem se jí zeptala,co to beru.Vysvětlila,že je to na rychlé stažení dělohy.Já ji řekla mé potíže a zeptala se,jestli není něco na toto v podobě léků.Bylo mě odpovězeno že ano a že to panu doktorovi řekne.Při pčíští vyzitě mě zmiňovaný lékař vynadal jako psovi,co jsem si to dovolila odmítnout jeho léčbu.Já odpověděla že jsem nic neodmítla a že jsem reagovala až po injekci,kterou jsem si nechala normálně píchnout.Teprve teď se zarazil a řekl,že to nevěděl že jsem injekci neodmmmmítla.Po tomto incidentu jsem se vyhybala panu doktorovi jak to šlo.Averze byla oboustranná.Omlouvám se,že jsem to vzala tak zeširoka ale já si vše zase připoměla.Přeji prima porod zdravé mimi a lepšího porodníka než je tento.Naďa.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Dr.Sága Naďa Soukupová a malá Pája 29.4.2001 0:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.