| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

27.4.2001 14:46:01 Jarka dvě děti

Re: Zelenina - proč ji nenávidí?

Já si myslím, že tvůj přístup je správný. Nenuť jí, ona je ještě malinká a pokud jí ovoce, myslím si, že jí žádné živiny chybět nebudou. Moje mladší dcera byla také na umělé stravě /po porodu jsem onemocněla a ztratilo se mi mléko/ a v půl roce, kdy měla už baštit polívčičky je prostě odmítala. Do roka polívku nepozřela ač jsem se opravdu snažila přijít na tu správnou kombinaci, aby jí to zachutnalo. Ovoce jí ale chutnalo, tak jsem jí ho dávala víc, aby dohnala ty ztracené vitamíny z polívek. V přibližně roce a půl se to najendou otočilo a začala zeleninu zbožňovat. Šlo to dokonce tak daleko, že mi "kradla" syrovou petržel, když jsem chystala oběd. Dnes je jí 15 a je vyloženě ovocno-zeleninový typ. Tak si myslím, že na to jdeš správně. Nač zbytečně traumatizovat dítě? Když to chtít nebude, tak to prostě vyplivne. Když jí od toho dáš nějaký čas pauzu, třeba jí potom zachutná.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Zelenina - proč ji nenávidí? Marie, dcera 7 měsíců 26.4.2001 21:32
*Re: Zelenina - proč ji nenávidí? Marcela s Vandou (téměř rok) 27.4.2001 7:32
*Re: Zelenina - proč ji nenávidí? Jarka dvě děti 27.4.2001 14:46

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.