| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kakání a čůrání

27.4.2001 9:20:57 Míša, syn 4 roky

Re: Plíny na noc

Ahoj Andreo,
tenhle problém se tu řešil už mnohokrát (zkus si kliknout nahoře na na "kakání a čůrání") a závěr byl vždycky stejný - moc ovlivnit se to nedá, je třeba počkat až to dítěti v mozku sepne a přestane se počůrávat samo od sebe.
Nedávno tu někdo doporučoval internetové stránky www.enureza.cz. Nakoukni na ně a zjistíš, že noční pomočování ve třech letech není nic neobvyklého ani nenormálního.
Můj syn je bez plen v noci necelého půl roku. Dřív to prostě nešlo. Přesně, jak píšeš - když usne neví o světě. A do auta na dlouhé cesty dostával ve třech letech plenu taky - sice si řekl, že potřebuje čůrat, jenže já nemohla vždycky tak rychle zastavit.
A co se týče zbytečného utrácení - úspora 6,- Kč denně mi za ty nervy (když se počůrá, budu muset prát povlečení, nemám ho radši vzbudit a posadit na nočník?) rozhodně nestála.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Plíny na noc Andrea(Karolínka 3roky) 26.4.2001 22:7
*Re: Plíny na noc Míša, syn 4 roky 27.4.2001 9:20
*Re: Plíny na noc Marcela, 3 kluci 27.4.2001 23:53
**Re: Plíny na noc Míša, syn 4 roky 28.4.2001 8:11
***Re: Plíny na noc Marcela, 3 kluci 26.5.2001 16:8
*Re: Plíny na noc Lidka, syn 6 let 4.5.2001 20:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.