| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Epilepsie

6.5.2005 10:32:21 DanaK

Re: Monitor epi. záchvatů

Markéto o as. psovi jsme také uvažovali pro dceru pokud by se její stav nelepšil... zatím je ještě malá tak ho nepotřebuje, když jsem s ní denně já.
navíc já jsem na psa alergická, takže to spíš vidím že ne...

Bohužel k těm psům není jednoduché se dostat. Jsou tam dlouhé čekací lhůty - roky. A upřednostnují spíše mentálně a tělesně postižené.

Jinak možná by nebyl i od věci normální pes, myslím že by ani nemusel být nějak extra cvičený.
Pes dokáže rozpoznat přicházející epi záchvat a tak páníčka varovat aby si třeba lehl nebo sedl. A taky dovede přivolat pomoc... Myslím že tohle by zvládl i průměrně cvičený pes :o).
např. babičin pes, obyčejný voříšek si uměl otevřít dveře a zajít k brance pro noviny od poštáka :o).
Ale s tréninkem psů nemám zkušenosti tak nevím jak jje to náročné :o).




Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Monitor epi. záchvatů -*- 30.3.2005 11:51
*Re: Monitor epi. záchvatů Markéta a Martínek 4.5.2005 23:27
**Re: Monitor epi. záchvatů DanaK 5.5.2005 14:23
***Re: Monitor epi. záchvatů Markéta a Martínek 6.5.2005 9:22
****Re: Monitor epi. záchvatů DanaK 6.5.2005 10:32
****Re: Monitor epi. záchvatů DanaK 6.5.2005 10:34
*****EEG biofeedback Viki42 23.5.2005 22:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.