| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

17.3.2003 7:13:19 Ivule+Hony

Ahojky po víkendu :)

Čusík holky :)
Tak jakej byl víkendík? U nás ok, mužík byl sice v práci, ale konečně máme projekt na přestavbu, tak jsem hoodně ráda :)) Teď ještě, aby se to zrealizovalo, bohužel to už spíš záleží na tchánovcích.. takže uvidíme :))

Kaťásku:
jak už víš, já taky ne jiné etnikum. Všechno souvisí se vším a když to člověk necítí, neměl by to dělat.
Už jsem tu zmínila - původně jsem z Ostravy (hodně romů), mám osobní životní zkušenost s jinou mentalitou (ne rom). Ty ses rozhodla, že ty romika chceš, čteš o nich literaturu a tak, bráníš svoje rozhodnutí. Je to v pořádku. Sice nám romika nevnucuješ, ale šmahem říkáš, že je to o odsuzování :)))))))))))))))))
Nechme to už být, ok?
My víme, že ho chceš, ty víš, že některé z nás ho nechtějí a je to :)

O těch adopcích má bejt dneska??
Jinak je teda pondělí a mi se opět nechtělo do práce, holky, já jsem vám na tu mateřskou tak natěšená, už mě to i v práci začíná štvát :) Taky to tak máte????
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahojky po víkendu :) Ivule+Hony 17.3.2003 7:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.