| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

16.3.2003 10:59:18 alka, 3 děti

Re: Kočičky

Ahoj Aprilmouse,
já mám jednu kočku polovenkovní, když jsem přinesla malou z porodnice, nechtěla pochopit, že teď se chová někdo jiný než ona. Do postýlky to nezkusila ani jednou, zato několikrát vyskočila na malou při kojení. Jakoby chtěla naznačit vypadni, to je moje místo. Spravilo to slovní pokárání. Malé je půl roku a když ji s kočkou "kamarádím" chytne jí za ouško nebo za ocásek a kočka ztuhne a drží a čeká, co bude. Jen se jí rozběhne rychleji srdíčko, asi strachy. Jinak problémy nejsou.

Co se týká toho UTZ srdíčka, já byla, protože prý posílají automaticky všechny, co měly amniocentézu (já ji měla kvůli věku). Hezké miminko a hodně lásky k němu ti přeje Alka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Kočičky Aprilmouse 16.3.2003 9:22
*Re: Kočičky alka, 3 děti 16.3.2003 10:59
*Re: Kočičky v postylce :o) Hanka 29, 8 mesic 17.3.2003 12:26
*Re: zalehnutí dítěte kočkou Lucajda, Vojta a Petruška 18.3.2003 13:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.