| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Brno

2.5.2005 9:11:08 Martina

Re: Plavání

Ahoj Jani,
my jsme byli omrknout bazenek v Tesle (taky bydlime v Lesne) a za Luzankama.
I kdyz Tesla je blize, rozhodli jsme se pro Luzanky, ale jenom z dvou duvodu: Byly jsme se tam podivat v zime, dcerka (10 mesicu) byla hodne oblecena, takze jsem si ji chtela nejdrive svlect, protoze uvnitr bylo samozrejme hezky teploucko. Pani, ktera to tam organizuje mne ale DOST honila, mozna mela hodne prace, ale ja si takhle praci s miminkama nepredstavuju. A celkove mi pripadala ne moc mila. To je ale subjektivni nazor. K bazenku: je mensi nez za Luzankama a je to vlastne jen mistnost, kde je bazenek pro deti a maminky. Naopak za Luzankama si dite zvyka na klasickou satnu jake jsou na plavarnach, pak musis prejit cez dospelacky bazen, dcerka byla nadsenim bez sebe a detsky bazen je hned vedle, takze takova ta atmosfera plavarny je zachovana. Nikdy jsem nevidela dcerku nad nadsenou a divokou jako byla tam. Detsky koutek je v Tesle i za Luzankama.
Za Luzankama jsou vsude postylky, i u sprchy pro maminky, takze miminko te vidi. V Tesle si musis dat dite do detskeho koutku a poprosit nejakou maminku aby ti ho pohlidala, nez se osprchujes. Mozna to neni zas takovy problem, ale vidim, ze mas dceru taky ve veku, kdy na tobe asi hodne lipne.
A jeste jedna vec, za Luzankama je vice plaveckych pomucek nez jsem videla v Tesle, bazen je taky vacsi. Ale musim zopakovat: nekritizuji Teslu, jenom vyzdvihuji Luzanky, protoze jsme velice spokojeni. Na druhe strane Tesla je pry levnejsi. Mozna by stalo za to, jit si to omrknout, tak jak jsme to udelali my.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Plavání Jana+Laura6/04+Sebastian7/06 26.4.2005 9:40
*Re: Plavání Martina 2.5.2005 9:11
**Re: Plavání Dáša,Ondra10/03Lucka1/06 2.5.2005 11:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.