| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bydlení

15.3.2003 11:49:32 Lucajda, Vojta a Petruška

Jak s kůzlaty - pro Henri

milá Henri (jestli se tu ještě objevíš - četla jsem kdesi kdysi, že máte kozu) nebo kdokoliv jiný, kdo má tu zkušenost.
Přemýšlím, že si pořídíme kozu. Jsme vegetariáni, takže kůzlata zabíjet nehodláme. Vím, že jde "jen" o jedno ročně, ale přece. Je jasné, že kozičku asi prodáme na mléko, když se budeme snažit, ale co s kozlíkem. Musí bezpodmínečně skončit na talíři aneb jak to děláte vy? My to musíme napřed nějak vyřešit. Zatím by to bylo jediné "výdělečné" zvíře, které bychom měli.
Taky by mě zajímalo, kolik sena taková koza za zimu spocívá, abychom dokoupily nějaké pozemky. Mám sice zemědělku, avšak myslím, že názor z praxe bude cennější.
Jo a taky ze zkušenosti, jak je to s tím kozím vytrháváním trávy i s kořínky? Mohu ji pustit na dvůr bez obav z toho, že mi jej splundruje?
Lucajda
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Jak s kůzlaty - pro Henri Lucajda, Vojta a Petruška 15.3.2003 11:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.