| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

14.3.2003 22:21:02 Žaba (Darek, Alan a Dora)

Re: Deprese versus mateřský cit?

Ahoj Aprilmouse,
podle mě to, co prožíváš, je celkem normální - je to prostě jeden ze způsobů, jak prožívat těhotenství, na někoho ty hormony asi fakt takhle můžou působit.
My jsme si děti děsně přáli, dlouho jsem se léčila, pořád se to nějak nedařilo, takže když jsem otěhotněla, byla jsem šťastná jak blecha. Ale byla jsem šťastná z toho, že se to povedlo, ne že bych to miminko milovala - protože jak můžu milovat někoho, koho neznám? Taky jsem měla spoustu pochybností a rozporuplnejch pocitů (i přes to, že to bylo vymodlené těhotenství), říkala jsem si, jestli jsem to nakonec všechno nepodnikala jen proto, abych si nějak dokázala, že su dost dobrá ženská nebo co, a jestli ze mě nakonec nebude mizerná nemilující a nelaskavá matka... No, Darek se narodil, vztah jsme si vytvořili, myslím, pěknej, takže příště už jsem si s tím nelámala hlavu, ačkoli jsem to prožívala zase stejně "ambivalentně". Protože to už jsem věděla, že se to časem spraví.
Samozřejmě Ti nemůžu slíbit, že to s tebou dopadne přesně stejně jako se mnou, ale i jiné moje kamarádky měly v těhotenství různé rozporuplné pocity, takže je to asi normální.
Přeju Ti, ať se Ti podaří zjistit, jestli je to teda holka nebo kluk (nemůžeš to své doktorce vysvětlit? - třeba by Ti to ještě dodatečně řekla, jestli to fakt viděla a hlavně jestli si to zapamatovala), a kdybys chtěla, klidně mi napiš na mail, můžeme "pokecat".

Ahoj

Žaba
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Deprese versus mateřský cit? Aprilmouse 14.3.2003 18:45
*Re: Deprese versus mateřský cit? Žaba (Darek, Alan a Dora) 14.3.2003 22:21
*Re: Deprese versus mateřský cit? Dina 15.3.2003 7:28
*Re: Deprese versus mateřský cit? Melinda 15.3.2003 16:26
*Re: Deprese versus mateřský cit? Bebe 17.3.2003 16:11
*Re: Deprese versus mateřský cit? Sosan 17.3.2003 18:25
**Re: Deprese versus mateřský cit? Dina 18.3.2003 10:59

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.