| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

28.4.2005 19:19:29 martinasek

Re: Ahoj holky

strachu bylo je a bude... jako u vás.8oDDD

bydlíme za K, jezdila jsem sem celé dětství, ale nepatříme mezi starousedlíky. Měli jsme tu chatu a pak naši těsně po revoluci postavili vlastníma silama baráček. Takže jsme u našich... Barák nějakou dobu stojí, a stále se něco dodělává... zlatej panelák. Tam jsme měli klid.8oDDD teď je to samá rekonstrukce něčeho co bylo a je provizorní... začínám být na to slovo alergická 8oDDDDD

Asi budeš vědět, je to chatová osada za K, směr T.

jo a malej už mi to ukazuje 8oDDD sice nepovídá od rána do večera, ale je to pěknej ďáblík 8oD. A má svou hlavu - totál.

asi užíváte toho krásného počáska... tak čao...

jo a Zuzu, v úterý porodila sestřenka u Apo - klučíka. Dneska jsem tam byla, ale měli asi nějakej průser, páč tam nesmíme... zatím nám nic nikdo neřekl. Tatínek je nějakej mimoňovej 8o/
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
mili Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 25.4.2005 21:19
*Ahoj holky Valeri, Davídek 5/04 26.4.2005 12:48
**Re: Ahoj holky martinasek 28.4.2005 19:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.