| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jídlo a potraviny

20.4.2001 18:13:03 Gábina

Nechce ve dvou letech kousat

Ani náš Honzík není velký jedlík.Jí pouze to, co chce. Začali jsme polévkami a mixovanými jídly. Pak jsme přecházeli na bramborovou kaši a kuřecí maso. Přidávali jsme zeleninu, ale moc Honzíkovi nechutnala. Z ovoce jí nejraději jablka a hrušky, nechce broskve, pomeranče. Nenutím ho, myslím si a taky pevně doufám, že se to časem naučí. Nyní jsou Honzíkovi 2 roky a nechce moc kousat. Přesnídávky, pudinky nebo jogurty má rád, ale tužší věci kouše i 20minut. To už pak nevydržím a nechám ho to vyplivnout. Masa mu dávám proto minimálně, omáčky s bramborovou kaší by snědl plný talíř. Nová jídla moc nechce, a tak jíme stále stejná jídla. Někdy jsem z toho bezradná, dokonce vynechám občas i svačinu, aby měl větší hlad, ale moc se to neosvědčilo. Když pozoruji jiné děti, závidím maminkám, jak pěkně jí. Jinak si myslím, že Honzík nestrádá, váží 12 kg, ale to papání mě trochu zlobí.Jestli má některá maminka podobný problém, budu ráda, když se mi ozve a poradí.


Díky Gábina
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Nechce ve dvou letech kousat Gábina 20.4.2001 18:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.