| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : eMiminko

20.4.2001 13:37:13 Helena,Michalka 2,5 roku

Také Vám nevzali dítě do mateřské školy?

Ahoj všichni,
možná se někomu z Vás stalo něco podobného a bude mi moci poradit.
Mé dceři budou v listopadu 3 roky
a chtěla bych, aby nastoupila
do školky (od listopadu nebo
od ledna). U zápisu mi řekli, že mají plno a dávají přednost starším dětem, tudíž ji nevezmou.
Chtěla jsem, aby ji alespoň vedli v evidenci na příští rok, aby tedy mohla nastoupit ve 4 letech. To tedy mohou udělat, ale bude se měnit ředitelka a je možné, že ta nová na takový zápis nebude brát zřetel. Myslela jsem si, že pokud do té školky patříme podle bydliště, tak ji prostě vzít musí, vždyť je to státní zařízení, které je financováno z našich daní.
Nevíte někdo, zda taková povinnost existuje a zda je možné se nějak
bránit, třeba na školském úřadě?
Podotýkám, že dcera je normální, zdravá, není alergik a nemá žádné zdravotní omezení.
Nyní situaci nějak vyřešíme, chodí 3x měsíčně na dopoledne do jesliček
a pokud budeme chtít, může tam chodit i denně do 4 let (nebo
zůstane ještě rok doma).
Ale co potom? Co když ji do té školky nevezmou? Možná jsem zbytečně nervózní, ale nečekala jsem, že takový problém přijde
a ráda bych byla nějak "vyzbrojená", kdyby nastal.
Helena
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Také Vám nevzali dítě do mateřské školy? Helena,Michalka 2,5 roku 20.4.2001 13:37
*Re: Také Vám nevzali dítě do mateřské ... Míša, syn 4 roky 22.4.2001 20:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.