| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

27.4.2005 21:54:06 Iva*Kuba

Re: váha

Jani, to je mi moc líto. Zubaře ti sice nezávidím, ale nemocný Matyášek je horší!!! Držím mu palečky, at to brzy přejde!!!!

Ivi, Reny, ty vaše děti byly moooooc hodné!!!! Ne, jak můj Kubajs! A Jana s Hedou byly za vodou. Kluci si vyhráli spolu.
Mléčné zuby - ani si nevzpomínám, kdy jsem přišla o poslední. No jo, jsem už stará baba.

Jani, co koberec? Nejde to vidět? Mrzí mě to! Dnes mi Kubuch vylil plnou misku vody od psa. Já myslela, že ho roztrhnu. Naštěstí jsem ho viděla v akci, tak se nestihl v tom vyplácat. To má totiž v oblibě.

Holky, já už to kašlu. Dnes mi bylo řečeno, že pohádkový les je v neděli ráno. Má ho prý pořádat Klub Kamarád. Tak já nevím. Kapela tam hraje od 14h. To je jisté. My tam na těch 14h budem. Tak když se budete procházet, tak vás ráda uvidím!!! Pak budou hrát před kulturákem asi kolem 17,30. TAk tam nevím, jestli budu. Na nově totiž od 17h dávají Nevěstu na útěku. Ten film i herce mám ráda.

Jani, děkuji za fotečky. Jsem otrava. Vím. Ale já se na ně táááááááák těšila! Ještě počkám, co přihodí Iva a uvidím.

Jani, ty budeš pít šampáňko??? Předemnou ho v těhu schovávali, protože ho miluju. Asi by mi nestačila jedna sklenička. Haha. Nejraději mám Igristoje.

Holky, dobrou noc. Hlavně Matyáškovi.
Já budu zítra celý den taky v Bílovci, ale u babičky. Už se těším, až Kubu zase vypustím na zahradu. Snad bude dobré počasí.
Tak pá My
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
váha Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 27.4.2005 20:30
*Re: váha Ivča/Lenka/Emily 27.4.2005 21:17
**Re: váha Iva*Kuba 27.4.2005 21:54
***Re: váha Iva*Kuba 27.4.2005 22:1
****Re: váha Iva*Kuba 27.4.2005 22:30
*Re: váha Pavla + Dennis 10.12.1996 + Vendulka 31.01.2005 28.4.2005 8:46
**Bílovec Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 28.4.2005 9:37
***Re: Bílovec Pavla 28.4.2005 10:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.