| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

27.4.2005 19:51:36 Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra

po výletu

Ahoj holky,

tak jsem dnes procestovala kus světa. Byla jsem od rána v Havířově za babičkou. Hlídá tam mou neteřinku. Švagr se švagrovkou si lebedí v Egyptě. Jak já jim to závidím. Ale tady bylo taky krásně až odpoledne se to trochu pokazilo. Můj manžel pochází z Havířova, ale nikdy mi ho pořádně neukázal. To až dnes tchýně. Trochu mě bolí nožky.

Ivi s těmi fotkami jsem asi jak Jana, zas tak moc jich není, ale budu se snažit je co nejdřív poslat. Jani na jakou velikost to zmenšuješ?

Řešíte tu ten Pohádkový les a ten už asi fakt byl. Je to i tady v programu.
http://www.ddmkoprivnice.edunet.cz/files/framy/akce.htm

Reni klidně pojedem našim autem. Přijedu trochu dřív, ať můžem přidělat autosedačku a aspoň se pak stavíme do toho Promi. Tak vyjedem v těch 12:00?
A můžeš mi prosím půjčit tu knížku o Prevítovi?

Jani tak toho zubaře ti fakt nezávidím. Já mam zatím zuby v pohodě, ale pokaždé když tam jdu tak mám obavy, že to vrtání příjde. Holky a mám ještě dva mléčné zuby. To už asi nemáte, co? Jani a tu sedačku na záda nebudu potřebovat, Martinovi se to zdá brzy pro malou. Tak bude hlídat babička v Krhové.

Holky já fakt nemůžu srovnávat Kájíka se Sany, mám pak pocit, že je proti němu fakt drobeček. Asi z ní bude drobná holčička, trochu to máme v genech. Moje máma měří jen 152cm.

tak zatím pa a jdu taky mrknout na ty fotky.

Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
po výletu Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 27.4.2005 19:51
*Re: po výletu Ivča/Lenka/Emily 27.4.2005 20:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.