| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nedonošeňátka

27.4.2005 18:07:06 sarks

ahojte

ahojte já pujdu 9.5.do Brna do rizikové poradny na rentgen s hlavou a švy a uvidím.Na tu hypospadii jdu až na podzim a tam se teprve domluvíme,ale říkal nejspíš v 1,5roku ted mu je rok v květnu.Jinak už stojí v ohrádce má 8.60kg 77cm ,spí celou noc,ale přes den to je síla ,ale co bych chtěla.Tak a co vy kolik vážíte?
Ještě pujdu se starším na operaci s očima ma jí do šesti let ,o prázdninách jdem na kontrolu to mu bude 5let.Ještě jsem četla o te hypospadii v miminku časopis a tam byla holka 27dní v nemocnici to jsem zvědava jak to vydržím....
Tak zatím se držte ,napíšu víc po te kontrole na neurologii v květnu.Ahojte a zdravím mimča a mámy.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
ahojte sarks 27.4.2005 18:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.