| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

27.4.2005 17:13:57 Jana,Janka(08/04) Tomi(10/06)

Kristýnce

přejeme všechno nejlepší k prvním narozeninám. Ať jí moc netrápí zoubky, ať ji chutná papat, ať se jí líbí hračky, ať ji baví objevovat svět, ať je skrátka zdravá, šťastná a spokojená a její rodiče s ní :-).

Jana a Janina

Ajaaaaaaaaaaaaaaaj..... moje slečna uklízí...

Zuzko: ještě jednou se omlouvám. Nenapsala jsem si to do kalendáře a úplně jsem pak na to zapomněla. Rande bylo skvělý. Jedno číšnícke ucho jsem úplne konsternovala, když jsme mu strčila do ruky lahvičku Sunárku, ať mi ji zahřeje :-) Hele, když to s těma prahama vypadá tak jednoduše, tak bychom to měli zkusit. Já myslím, že když to dáme podepsat půlce ulice, nic neskazíme.
Ten obchvat bude už příští rok? To se mi ani věřit nechce... Stejně nenávidím kamiony.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Kristýnce Jana,Janka(08/04) Tomi(10/06) 27.4.2005 17:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.