| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nedonošeňátka

27.4.2005 14:47:50 miselline

Re: Ahoj Eriko, Sarks a ostatni

Ahoj všem..tak jste mě předběhli!Než jsem stihla oznámit novinu ohledně časopisu, tak už se to ví veřejně! a to jsme ještě nedoladili detaily¨, viď Eri????
Ono to byl celkem fofr, Eri jim napsala, po týdnu volali a šlo to vše hned do tisku.Ale že už je číslo v prodeji jsem nevěděla ani já!HI Hi

Ke kaši..sice nevím, jestli se u vás dají koupit instatní jako u nás, ale mně se osvědčilo normálně mlíčko ohřát-později vodu a míchat a míchat.Pokud dodržíš přesné dávkování, tak se ti žmolíky neudělají a nikdy jsem žádné síto nepoužívala.
No, mám dojem, že sestřičky jsou na celém světě stejné...dobré zprávičky ti vyzvoní ještě dřív, než se umyješ v dezinfekci a špatné...nikde žádnou nepotkáš.Asi mají nějaký výcvik..aby uměli tak brilantně mizet.
Jinak se všem omlouvám, že jsem se ještě nedala do čtyřky, ale času je nějak pomálu, navíc je Kačenka opět nemocná, ale hned jak bude ok, tak sednu a budu , abych měla čisté svědomí.
Všem miminkům přeji jen to nejlepší, zdravíčko, spokojenost, štěstíčko a hlavně trpělivé maminky..a to přece jsme, že jo?takže držím a všem přispívatelkám i tomu jedinému chlapovi přejeme
miselline+kačenka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Miseline a Kačenka Lesika 26.4.2005 13:37
*Re: Miseline a Kačenka Jase, Honzík 4/02, Peťa 4/04 26.4.2005 14:50
*Re: Miseline a Kačenka Erika a Peťko 27.4.2005 11:12
**Ahoj Eriko, Sarks a ostatni & 27.4.2005 12:50
***Re: Ahoj Eriko, Sarks a ostatni miselline 27.4.2005 14:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.