| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nedonošeňátka

27.4.2005 12:50:20 &

Ahoj Eriko, Sarks a ostatni

No tedy. Petko je sikulka. Trochu tomu nerozumim to mate na Slovensku jinak tydny nez v Holandsku? Martas se narodil 10.11.04 pry v 31+3 a mel se narodit 9.1.05. a Petko se narodi v 33tt 13.11.04 a mel se narodit 8.1. Jinak Martas taky povyrostl ma 60cm a 5200g. No moc mne to nevzrusuje, ale kdyz vidim Petka :o]]]
Na zadny rehabilitace nechodime. Dokonce mne byla dvakrat navstivit rehabilitacni sestra a rekla, ze to Martas nepotrebuje. To toho rozhodne neumi, jako Petko :o]]
Pred ctrnacti dny jsme pomalu zacali prikrmovat kasi a presnidavkou. Chtela jsem te zeptat, jestli nemas nejaky figl na tu jak rozdelat tu kasi. Ja tam vzdycku udelam cucky a on to pak nechce. Minule jsem ji redila pres sitko na caj. Ale abych to delala pokazde :-[[[
Misellein {doufan ze to pisu spravne} tvoje pribehy, jsem cetla i nejakou slzu jsem uronila. U te druhe casti jsem nekolikrat vzpomela na vlastni pocity, ikdyz Martinkuv stav nebyl rozhodne tak kriticky. Holandsky sestricky se chovaji uplne stejne, jako ceske, kdyz byly problemy tak se mi uspesne vyhybaly.
Ahoj Sarks jak valcite? My se jdeme v patek dohodnout do nemocnice na terminu operaci.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Miseline a Kačenka Lesika 26.4.2005 13:37
*Re: Miseline a Kačenka Jase, Honzík 4/02, Peťa 4/04 26.4.2005 14:50
*Re: Miseline a Kačenka Erika a Peťko 27.4.2005 11:12
**Ahoj Eriko, Sarks a ostatni & 27.4.2005 12:50
***Re: Ahoj Eriko, Sarks a ostatni miselline 27.4.2005 14:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.