| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nedonošeňátka

27.4.2005 11:12:42 Erika a Peťko

Re: Miseline a Kačenka

Tak som rada, že to tu opäť ožíva... Ten príbeh som Miške prekladala ja, aj keď mená sú zmenené - práve pre väčšiu anonymitu a ešte Lesika, dúfam, že v slovenčine sa to tiež číta dobre - aj keď čeština má lepšie výrazy a na niektoré nájsť synonymum fakt nebolo ľahké... Budú to myslím dávať na pokračovanie, a trojku ešte nemám preloženú, Miška mi ju má poslať, však MISSELINE!!!? :o) Ale fakt rýchlo, ten internet budem mať len do konca mesiaca, nech to stihneme... tak doplň, čo potrebuješ a pošli mi to. tiež som rada, že sa to nejaký časopis konečne rozhodol uverejniť, ale písala som najprv do Mama a ja a povedala som im, že potom oslovím iné časopisy - našťastie sa toho chytili...

Lucosek, prosím ťa, čo je s vami? My sme minulý týždeň vážili 7800 gramov, chodíme ešte cvičiť a plávať, ale zatiaľ všetko je o.k. Pretáča sa ti už Sárinka? Peťko vôbec, ale s tým tukom na tele sa ani nečudujem... :o)
a tu prikladám jeho fotku...


a ešte


Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Miseline a Kačenka Lesika 26.4.2005 13:37
*Re: Miseline a Kačenka Jase, Honzík 4/02, Peťa 4/04 26.4.2005 14:50
*Re: Miseline a Kačenka Erika a Peťko 27.4.2005 11:12
**Ahoj Eriko, Sarks a ostatni & 27.4.2005 12:50
***Re: Ahoj Eriko, Sarks a ostatni miselline 27.4.2005 14:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.