| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

26.4.2005 14:32:46 manka

18m prohlídka

Tak už jsme ji taky absolvovali, aktuálně tedy 10,5kg a 78,5cm ! tak už vás milé obryně a milí obříci doháníme! :-)))))
Jinak dr zkonstatovala, že chodí, že je zdravej, a šli jsme.
No až takovej fofr to nebyl, ale skoro. Nevím jestli nepůjdem k dr o dveře vedle, protože u té naší je furt nával, ona pak chvátá a nevím jestli nás občas neodbyde. Sice je ta prohlídka preventivní, ale stejně..
Na průduškách nikde nic, tak prý to zahlenění může být aj od zubů, který má teda fest nalitý. Dávám podle Zuzky Stodal a ten nám schválila, tak snad někdy zabere. Pindíka zkoukla šetrně a máme doporučení na dětskou chirurgii kam se tedy objednáme, uf už teď se bojím. Jinak s jídlem neporadila, teda až na "trpělivost" :-( a nedávat pít min hodinu před jídlem. Hubenej není, prý je takovej pěknej akorát :-)))))).

Iveto kuchyňku už jsem taky málem kupovala, v každým dětským koutku nebo v Ikei ji neomylně hned vyhmátne a vaří a vaří :-). Možná tak motorka by ho dokázala odtrhnout. Ale manžel je už tak načučenej, jestli tou červenou bundou co jsem mu koupila a červenou motorkou a červenou.... z něj náhodou nechci dělat holku.. takže vaří na stole :-D. Jinak kapat do hrnců pití by taky chtěl, ale já jsem jak stíhačka a vždycky ho vyhmátnu tak už je to celkem dobrý.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
:) IK 26.4.2005 13:43
*18m prohlídka manka 26.4.2005 14:32
**Re: 18m prohlídka Patt 03,06 a // 26.4.2005 14:55

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.