| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky jednorázové

25.4.2005 19:02:02 IK

FP-Pampers

tak jsem tady už psala-a nyní vám můžu docela popsat náš zážitek s akcí plíny:))V říjnu minulej rok jsme posílali body na šneka.Předtím jsme od nich dostalůi naprosto vpohodě aktivní stolek(ale to bylo brzo po vyhlášení akce-a tenkrát to fongovalo naprosto vpohodě)Takže jsem u šneka neočekávala žádnou zradu.No a pak to šlo-jedna sms za druhou-posunovali termín-ale říkala jsem si-bude ho mít teda malá alespoň na vánoce.Nemáme ho zatím dodnes:))Volali jsme tam pomalu každý měsíc a pokaždý dostali jinou odpověď(hračka se jim vrátila,hračky nejsou,hračku poslali atd.)Už jsem si připadala jako blázen a myslela že se na celýho šneka můžu hezky vykašlat a raděj ho malý koupím v obchodě-protože ve 14 letech se mi na něj třeba taky vyprdne-a docela to vypadalo-že se opravdu tak dlouho budem dohadovat:)))))Nakonec jsme po půl roce konečně zjistili-že šneka sice poslali-ale firma která ho vozí ho ukradla.Zjišťovalo se totiž-kde je-a zjistilo se,že mají podepsanej dodací list-mým jménem a smyšlený číslo občany!!Takže se nám omluvili a šneka posílají znovu s omluvou.Zítra má dorazit-tak uvidíme jestli se od 5.října kdy odešly obaly k nám dostane:))
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
FP-Pampers IK 25.4.2005 19:2
*Zjištění Lída+2 26.4.2005 19:1
*Re: FP-Pampers Petra 27.4.2005 14:19
**Re: FP-Pampers Jana** 27.4.2005 15:49
***Zelené ubrousky HH Jana** 27.4.2005 16:26
****Re: Zelené ubrousky HH JaninaK 27.4.2005 20:46
*****Re: Zelené ubrousky HH Jana** 27.4.2005 21:47
***Re: FP-Pampers Lída+2 27.4.2005 17:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.