| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

25.4.2005 18:22:39 Vlasta, Viky 7.5. + Lucka 7.4.

pondělí podvečer

ahoj holky,

Viky už konečně spinká a já mám čas se tady taky ukázat....

To jste ale měli pěkný výlet Zuzko. Taky se s Vikym někdy chystám na parník a do ZOO, ale až bude hezčí počasí.

O víkendu byl náš taťka pryč a tak mě tady navštívila kamarádka s dvou měsíčním Marečkem. Bylo to moc príma. Viky koukal na mimi a chtěl si s ním hrát, ale nějak to nešlo. Bude si muset ještě chvíli počkat. A Mareček zase koukal na Vikyho a děsně se smál.. asi tak malé dítko ještě neviděl. No a sotva děťata usnula, tak jsme s Evou dali vínko. Dámská jízda po dlouhé době. Jen ta neděle nebyla nic moc - furt se mi chtělo spát.

Zuzi, se středečním cvičením ti dám vědět, protože taťka má schůzi Harley, takže nevím jestli to stihnu. Teda spíš jestli se stihne on vrátit domů aby pohlídal. Snad jo...

Tak se zatím mějte a pozdravujte svoje zlatíčka.


Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
pondělí podvečer Vlasta, Viky 7.5. + Lucka 7.4. 25.4.2005 18:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.