| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

18.4.2001 21:59:27 Jitka

Problémy ledvin v těhotenství

Dnes jsem byla na urologické klinice pro problémy s městnáním moče v pánvičce - odborný název dilatace. Doktor zjistil, že se
mi městnání zhoršuje. Pokud se to do příštího týdne zase zhorší zavedou mi do močovodu k ledvině kanilu a vyndají ji až po šestinedělí. Mám z toho strach, snad větší než z porodu, protože jsem již s ledvinami marodila dříve. Nemáte se zaváděním zmíněné kanily - odborně stent někdo zkušenosti. Jsem v 30. týdnu a vědomí, že budu chodit s nějakou hadičkou v sobě mě úplně nervově rozhodilo. Navíc mi při zákroku nedají žádné oblbováky, takže to musí šíleně bolet. Nic horšího mě snad nemohlo potkat. Za každou radu nebo příspěvek budu moc vděčná.

Ahoj Jitka
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Problémy ledvin v těhotenství Jitka 18.4.2001 21:59
*Re: Problémy ledvin v těhotenství Eva 2 děti 19.4.2001 12:47
**Re: Problémy ledvin v těhotenství Darja, půlroční dcera 19.4.2001 15:8
***Re: Problémy ledvin v těhotenství Jitka 19.4.2001 22:33
****Re: Problémy ledvin v těhotenstv... Darja, dcera 6 a půl měsíce 20.4.2001 9:18
****Re: Problémy ledvin v těhotenstv... Míša, syn 4 roky 20.4.2001 10:36
****Re: Problémy ledvin v těhotenstv... Jarka, dvě děti 20.4.2001 11:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.