| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2004

25.4.2005 16:04:44 Kachlena,Áďa 04,Matěj 09

Deštivý pozdrav z Beskyd

Čaute holky, tak se hlásím po týdenní absenci, u nás se bouralo a bouralo, musím malou pochválit, protože to snášela moc dobře to mlácení i když je fakt že jsem se snažila být s ní co nejvíce mimo domov.

Jinak u nás celkem nic nového, možná jen to že malá ke stoupání si u všeho přidala i obcházení, jinak pořád čekám na proklubání se 3 zoubku a pořád nic, ale tipuju že už to nebude dlouho trvat a bude na světě.

Díky za tip na kukuřičné lupínky a burizony, zatím jsem zkoušela jen lupínky do jogurtu a mléka a měly opravdu úspěch.

Jinak Sirko gratuluji k Danečkovým pokroků a taky samo že i k těhotenství a musím uznat, že tě obdivuji, já bych teda zatím další mimčo nechtěla, i když kdyby se stalo a otěhotněla jsem tak bych si ho určitě nechala.

Holky co dáváte pečivo s máslem, používáte klasické máslo nebo nějakou náhražku rostlinného původu?

Jo holky kdo všechno máte v plánu jet se podívat na Soláň?

Omlouvám se za dlouhý příspěvek nějak jsem se rozepsala :-))
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Deštivý pozdrav z Beskyd Kachlena,Áďa 04,Matěj 09 25.4.2005 16:4
*Re: Deštivý pozdrav z Beskyd amira 25.4.2005 16:15
**Re: Deštivý pozdrav z Beskyd Kachlena,Áďa 04,Matěj 09 25.4.2005 16:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.