| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

po víkendu

Tak zas máme jeden víkend za sebou. V Krhové bylo nádherně. Sandra byla s námi venku. Posekli jsme celou zahradu a druhý den dělal manža na autě. V neděli jsme se moc nasmáli. Měla jsem golfky na terase a když jsem do nich dávala malou tak jsem se nehorázně lekla. Z košíku pod nimi koukaly chlupaté tlapy. On si totíž v tom košíku udělal pohodlí kocourek. A nenechal se vůbec rušit. Tak jsem v nich vozila Sany i s kocourem.

Reni po aquaarerobiku je mi super. Fakt nic nebolí a dnes se cítím, že mám nějak víc energie. Doufám, že mi to vydrží.

Jinak mamča přijela z čech s dárkem pro Sany. Dovezli jí to plastové pískoviště co teď měli v nabídce v Kauflandu. Hned ho skládali na terase a Sany jsem do něj musela hned posadit. Tak má svého velkého motýla a už se těším až si v něm bude hrát.

Jani zítra vše platí? Moc se těšíme, že se zas sejdem a že konečně poznáme i Ivču s Kubíkem.

tak zatím pa Iva
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
po víkendu Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 25.4.2005 9:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.