| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

Re: Atopický ekzém

Já jsem si první těhotenství docela protrpěla - doktorka řikala, že v těhotenství mi nemá čim pomoct a já několikrát za noc zoufalá prchala z postele do vany pod sprchu, která ale tiší svědění jen pokud je člověk přímo pod ní - pak je to totéž, ne-li horší. Když mě viděli v porodnici, zhrozili se a nasadili léky s tim, že mám hodně pít, aby se to z těla rychle vyplavovalo kvůli kojení. Před druhým těhotenstvím jsem si tajně schovala hormonální mastičku - vím, že není vhodná, ale použila jsem ji jen párkrát v krizových situacích a myslím, že dítěti nemohla ublížit víc, než ten stres z drbání a bolesti z krvácejících ran (sorry, že to píšu tak surově, ale pokud jste měly někdy části těla rozdrbané do masa, že jste už nevěděly jak si lehnout, aby to nepálilo, pochopíte to).
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Atopický ekzém Monika 7.3.2001 19:36
*Re: Atopický ekzém Dana, dvojčata 7.3.2001 21:55
*Re: Atopický ekzém Lada, Davídek 3,5 roku, 32.týden 15.3.2001 19:35
*Re: Atopický ekzém JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 13.3.2003 1:41
**Re: Atopický ekzém Žaba (Darek, Alan a Dora) 13.3.2003 21:19
***Re: Atopický ekzém Lucie, 33 14.3.2003 16:43
****Re: Atopický ekzém Žaba (Darek, Alan a Dora) 14.3.2003 22:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.