| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

24.4.2005 19:12:24 Leňucha

Re: neděle...

Ahojky
My jezdíme na barák,kde žije normál rodima i s dětmi a samo že tam všichni pijou vodu z kohoutku.My kupujem pro naše děti vitacity a podobné sajrajty,vodu taky z kohoutky.Minulý rok pro Ellenku jsem vezla kojeneckou vodu z Čech,letos to udělám taky tak,nebo jí aspoň převařím.Pro sebe jsem v těhu taky vezla balené vody,když došla,pila jsem jejich.
Ale v kempu bych to neriskla.
Jezdí s náma rodiny s dětmi,některé si vodu vozí,jiné pijou jejich.Takže si holky vyberte a babo raď :)))))))


A jídlo jíme taky takový to ze sáčku-těstoviny na 100 způsobů,čočka v plechu,fazole.....Ale nevím jak to uděláme letos-Ellča to nesmí,tak jsem zvědavá jak tam budu vařit.A to jsme chtěli letos taky vzít ségry děti-5 harantů a mě by odvezli!!!To bych se fakt mohla zavřít v kuchyni a bylo by po dovče.


Já jak jsem byla těhu,tak jsem mohla být citlivější,fakt nevím..... ale bylo to hrozný.Když už mi bylo lépe a došla na pláž,tak honem honem zpátečka na záchod.Nejhorší byly ty bolesti v břiše,možná jsem měla nějaký mini kontrakce,čert ví.Chtěla jsem pořád domů,bála jsem se že potratím.Naštěstí Ellča byla silnější!

Jo my taky museli mít hodně místa v kufru-můj si každej rok vozí 4 plata piva!!!A to pořád dedukuje že veme sud,on to má za půlku pobytu vypitý!!!Ochlasta!Limo nemá rád,tak furt pije pivo,je zvyklej z hospody-jak stojí celej den za pípou a pije a pije.....a kam se má vejít můj a Ellči šatník to už teda nevím!
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
neděle... IK 24.4.2005 7:34
*Re: neděle... Patt 03,06 a // 24.4.2005 11:21
**Re: neděle... manka 24.4.2005 17:34
***Re: neděle... Leňucha 24.4.2005 19:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.