| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

24.4.2005 10:48:56 Gábina & K+K

Re: plvačo

Ahoj holky,
tak jsme zpátky z jizerek a máma měla s Kačenkou noční premiéru. Zvládly to dobře, Kačenka má sice už zase rýmu, takže v noci nemohla moc spát a asi 2h byla vzhůru.
Máma jí večer a ráno zkoušela dát to UM a ona ho nechtěla, tak když jsme přijeli domů, tak se ke mě přicucla, aby to dopila :-)
Tak nevím, jestli vyzkouším, ještě jiné mléko, nebo jestli jí to mám dát z jiný flašky?
Měla to v Aventu bez ventilu, aby to teklo samo, ale prej si večer 2x cucla a pak už to nechtěla a ráno vůbec. Tak příště asi zkusím normální flašku s dudlíkem.
Jinak svatební trachtace byla povedená, oznámili, že jsou těhotný, takže se chystá další přírůstek. Teď už zbývá jen jeden pár z té naší partičky, který není ani oddán ani těhotný :-)
Jedni známí tam měli dokonce 3 nedělní mimčo :-)
Já jsem ale byla docela unavená, tak jsem si šla lehnout kolem 12 a nestihla jsem už noční tanečky :-)
Ráno jsem se ale stejně probudila v 6.30, jak jsem naučená od Kačenky, ale pak jsme si ještě další 2h chrupli.

Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
plvačo DanielkaPilna 24.4.2005 8:13
*Re: plvačo Gábina & K+K 24.4.2005 10:48
*Re: plvačo Gábina & K+K 24.4.2005 11:18

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.