| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

24.4.2005 7:34:15 IK

neděle...

Teda vy jste pejskařky.To já žádnou zkušenost nemám-bo psa nevlastníme.Zatím na to nějak nebyla situlace-ale děti dotíraj.Slíbili jsme jim následující postup-domeček-zahrada-pes.Toužej po zlatým retrívrovi-tak možná až bude domek nějakýho pořídíme.Naštěstí jsme koupili stavební místo na kraji města-dál už budou jenom pole a ještě dál les-tak by se i procházky daly sělat venku a ne ve městě.Ale zatím pro nás hafan nepřipadá v ůvahu-protože tři děti,manžel a pes v bytě 3+1-to by zavánělo mou hospitalizací v blíže nejmenovaném nervovém sanatoriu.

Leňucho-takže radíš do HR vodu sebou a nebo kupovat?Mě se právě snažil zase člověk co na tu Omišskou rivieru do Mimic jezdí-že nikdy neměli problémy s žaludkem atd.-a prý je tam voda naprosto perfektní.A to tam údajně jezděj s dětma odmalička.No-ale asi po tvých zkušenostech půjdem raděj po balený-alespoň pro děti.

Problém je-že ač máme auto opravdu velký-tak se mi nechce táhnout žádné jídlo-protože předpokládám-že tam koupím to co tady.Taky jsme se domluvili na nevaření-nehodlám dovču strávit v kuchyni.To si raděj připlatím.


Jo-a květák-skončil u mě definitivně!!!Rodině jsem oznámila-že si o něj mají říkat pouze u babičky-protože doma se už neobjeví.Ruka mě pálí ještě teď.Jo-stát se mi to u řízku-tak ho ještě vemu na milost-ale takový hnus a ještě to tak bolí:))))

Jinak malej Kája je teda fakt kus chlapa!Vypadá fkat na o hodně víc-ale on tak vypadá nějak celej-i výraz má takový jako starší rozumnej kluk.Naše Katuna je pořád takový vytlemený mimís-culíky-neculíky:)))

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
neděle... IK 24.4.2005 7:34
*Re: neděle... Patt 03,06 a // 24.4.2005 11:21
**Re: neděle... manka 24.4.2005 17:34
***Re: neděle... Leňucha 24.4.2005 19:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.