| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

23.4.2005 20:03:03 sarks

re

ahoj jezdím do Mistelbachu je tam centrum něco jak olympia u nás.Chodím do dm drogerie.přesnídavky stojí od 50c do 1euro hotové jídlo,kapesníky 2euro a mlého humana 65Og 5euro já nevím ,ale něco jo malý konzumuje hipp mléko a humana a DM je nejblíž v Brně jinak jiné mléka malý ublinkává,ještě snese milumil.Já tam jezdím jednou začas je to z domu 3Okm je to blíž a zaroven výlet ,ale oblečení je tam levnější něž u nás .Obchod Kik a věci pro děcka od 2euro za trička fakt pěkná.jiné obchody i C a A,NewJorker a jiné jak u nás dokonce i ceské ceny na cedulkach.Hračky stejné ceny ,ale odražedla a houpačky tam byli levnější až mě mrzí že už to doma mám vše.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
re sarks 23.4.2005 20:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.